Frequently asked questions

Jak si zakoupit vip?

Klikněte na "ZAKOUPIT VIP!" v horní liště. Dle pokynů uvedených na stránce. Na Eshopu si dobijete tokeny které se vám připíšou na váš herní účet na našem serveru. Poté zbytek transakce proběhne přímo na našem Lobby serveru. Vezmete si do ruky zlatý ingot a kliknete s ním pravím tlačítkem. Poté si vybere výši Vip a zakoupíte.

Co dělat když jsem zaponěl/a heslo od svého účtu?  

Ve většině případech se snažíme o dobré zabezpečení účtů. Proto pokud zapomenete heslo tak nás kontaktujte na náš email [email protected] kde se vám bude věnovat vedení serveru. Email by měl obsahovat váš nic a vaší Ip Adresu kterou zjistíte na MojeIp.cz Po té co tyto požadavky splníte tak odešlete email a pokud vaše údaje budou souhlasit váš učet bude Unregistrován.

Dostal jsem ban, ale myslím si že jsem ho dostal neprávem 

Pokud jste si jistý že ban máte neprávem tak napište na náš discord (discord.great-games.eu). Stáhněte si aplikaci AnyDesk na anydesk.com díky které se může prokázat že jste nevinný.

Mohu používat mody? 

Na serveru lze používat např. (LabyMod, Lunar Client, Forge,) Mini Mapa je zde povolená. Mod nesmí obsahovat jakýkoliv náznak cheat klientu.

Chci se stát členem Admin Teamu. Jak se mohu přihlásit do náboru?      

Nahoře v panelu kliknete na kolonku "Nábor" a pokud zrovna bude probíhat nábor budou tam vystaveny přímé odkazy na přihlášku. Pokud na této stránce nebude uveden odkaz na formulář nábor neprobíhá. Prosíme o to aby jste zbytečně s tímto nezatěžovali Admin Team.

Našel jsem chybu na serveru mám ji nahlásit?

Každý není dokonalý proto pokud naleznete jakoukoliv chybu tak ji nahlašte buť na náš email [email protected] nebo na náš discord. Pokud bude chyba nějak závažná tak rádi odměníme hráče který chybu nalezl.

Myslím si že hráč proti kterému hraju má Cheat Client.   

Pokud si myslíte že hráč má Cheat Client tak začněte nahrávat svou obrazovku. S videm poté zajděte na podporu na náš discord (discord.great-games.eu) kde se podíváme na případné video a nebo hráče budeme pečlivě hlídat. Případný hráč dostane dostatečný trest.

© Všechna práva vyhrazena Great-Games.eu